O nas

Spółdzielnia Mleczarska „Michowianka” już od 1 sierpnia 1957 roku stara się zaspokoić rosnące oczekiwania oraz potrzeby klientów. Oferujemy Państwu wyroby mleczarskie najwyższej jakości, które swój tradycyjny, wiejski smak zawdzięczają mleku z ekologicznych regionów Lubelszczyzny o czystym powietrzu, wodzie i glebie. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że są one idealnym uzupełnieniem zdrowej diety każdego z nas.

Źródłem sukcesów SM „Michowianki” jest nowoczesna technologia, dbanie o detale, tradycja, wiedza oraz wieloletnie doświadczenie. Naszym atutem jest również bardzo wysoka jakość produktów, które oprócz doskonałego surowca gwarantuje ścisła kontrola na każdym etapie produkcji, o czym świadczy certyfikat „Jakość Tradycja” na: Twarożek Babuni tłusty z Michowa,  Twarożek Babuni półtłusty z Michowa oraz Masło Ekstra z Michowa.

Stawiamy na innowacyjność i nieustanny rozwój w obrębie technologii jak i kadry pracowniczej. Do umocnienia pozycji firmy przyczyniają się realizowane na przestrzeni ostatnich lat inwestycje oraz poszerzenie gamy oferowanych produktów, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie widnieją sery twarogowe formowane-Twarożek Babuni z Michowa, sery twarogowe- krajanka, sery dojrzewające typu: holenderskiego, szwajcarskiego, szwajcarsko-holenderskiego, jak również masło ekstra, masło Paryskie, masło Północne, masło serwatkowe. Promujemy markę serów „Hipokryta” z orzechami włoskimi, z orzechami laskowymi, z kurkami i cebulą smażoną- warto spróbować. Mimo licznych osiągnięć Spółdzielnia Mleczarska „Michowianka” rozwija się dalej, realizując inwestycje pozwalające na uzyskanie jak najlepszych produktów wytwarzanych w zgodzie z polityką zrównoważonego rozwoju.

Zarząd Firmy

Działalnością Spółdzielni kieruje Zarząd w składzie:

Prezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu

Image
Image
Image
Image
Image
Image